Поради

Варикоз – недуга офісних працівників

В нашій державі, згідно статистичних даних, на хворобу варикозної недостатності, у різних її формах, хворі близько 36 мільйонів людей. Якщо врахувати, що в Україні живе трохи більше 40 мільйонів людей, можна сказати, що на варикозні хвороби страждають майже усі українці.
Щоб ви знали, згадки про варикозне розширення вен є навіть в Біблії (Старий Завіт), тому можна з впевненістю сказати, що з недугом боролися ще в Стародавньому світі (про це свідчать і древнієгипетські записи на папірусі). Зовсім недавно, науковці розкапали мумію в Єгипті, в якої були всі ознаки варикозної хвороби (видно неозброєним оком). Даній мумії близько чотирьох тисяч років.
На сьогоднішній день варикозне розширення вен завдає значної шкоди близько 28% жінок у світі та 14% чоловіків. Це досить великий відсотковий показник. Що характерно, у представників чорної раси та жителів Азії (азіатів), ця проблема майже не зустрічається. Тому ті відсоткові показники, можна застосувати лише до жителів європеоїдної раси.
На перший погляд здається, що працівники офісів зовсім не працюють ногами, а застосовують лише голову і руки. Проте, це не зовсім так. У них є свої групи ризику.
На першому місці кур’єри. Слідом ідуть бухгалтери, далі менеджери. Один із факторів провокування хвороби – транспорт. Як наслідок – не можливість розслабити кінцівки.
Заради об’єктивності варто додати, що професійне навантаження – не єдина передумова виникнення хвороби варикозу вен. Вона також передається у спадок. Якщо хтось з батьків хворів на варикоз вен, то з ймовірністю 68% захворіє і дитина. В схильність щей провокуючі фактори – то майже 99% отримання хвороби. Так що пильнуйте себе і будьте здорові!

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha