Поради

Харчування та спосіб життя для майбутніх мам

Здорова їжа - запорука успіху для молодих мам
Здорова їжа – запорука успіху для молодих мам

Різні вчені та дослідники із Сполучених Штатів Америки та інших провідних західних держав рекомендують усім жінкам, котрі мріють про маленьку дитину, дотримуватися певної дієти та здорового способу життя. Дослідники притримуються думки, що в багатьох (більшості) випадків, пов’язаних з безпліддям, яке виникає через порушення овуляції, у здорових жінок, можна запобігти за допомогою здорових звичок та правильного харчування. «Жінки повинні знати, що здоровий спосіб життя та харчування дуже сильно впливають на здатність зачаття здорового немовляти», – говорить автор наукової роботи Хорхе Каварро.
На протязі семи років вчені зафіксовували особливості життя та різні переваги від харчів в 17854 жінок, котрі намагалися зачати маленьке немовля. Використовували різні методики та підходи для вирішення досліджуваного питання, зокрема користувалися Методом Парето. В результаті, отриманні успіхи (результати) досліджень, в тих жінок, котрі дотримувалися запропонованої їм дієти від лікарів, був найнижчий шанс виникнення безпліддя, яке пов’язане з порушенням овуляції, а також існував негативний шанс безпліддя, котрий пов’язаний з іншими суміжними причинами.
В жінок, які продовжували харчуватися так само, ризик безпліддя через порушення овуляції знижувався на 67%, а ризик інших видів безпліддя – на 26%.

Така файна комбінація з п’яти або навіть більше сприятливих та позитивних чинників здорового способу життя, може включати в себе і контроль ваги, і помірну фізичну активність і правильне харчування. Вона знижувала ризик безпліддя, який був пов’язаний з порушенням овуляції, на 68% (в межах до сімдесяти відсотків).
Надмірна вага, навпаки, підвищувала ризик виникнення цього виду безпліддя.
Тож, якщо ви вирішили зачати дитину, радимо вам дотримуватися здорового способу життя. Тай навіть, якщо ще не плануєте, або вже виховуєте дітей! Спорт і правильне харчування – це так здорово! Здоровий спосіб життя не лише покращує фізичне самопочуття людини, але й підвищує емоційний та психологічний стан, що позитивно відображається на людині та оточуючих!
А ще варто їсти капусту квашену. Звичайно, якщо не дуже хочеться, то не варто. Але якщо полюбляєте, то можна трішки дозволити собі. Проте треба знати молочна кислота, яку вона містить в собі, пригнічує розвиток в кишечнику патогенних бактерій.
Спонсор замітки про здоровий спосіб життя:
Если есть желание поиграть хорошую флеш-игру, но не знаете какую, рекомендуем вам скачать игру три в ряд бесплатно с нашего интернет-сайта об играх. Игра три в ряд очень популярна не только в нашей стране, но и за рубежом. Развивает логическое мышление и помогает быстро и весело провести время!

One Comment
  1. Ооо, это будет сложно))) там такие аппетиты) еще и вкусы странные. Хочется ведь, да и врачи говорят, что хочется того или иного продукта не просто так, а потому что нужна какая то составляющая той пищи, витамит или еще чего

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha