Поради

Купуємо квартиру, поради №2

У попередній публікації ми давали поради щодо купівлі квартири. Сьогодні продовжимо з пункту 12.
Отож, розпочинаймо!
12. Я впевнений і перевірив справжність і дійсність доручення (якщо купівля-продаж здійснюється за дорученням).
13. Я не виявив жодних порушень, прав неповнолітніх, усі дозволи органів опіки й опікунства отриманні згідно із законодавством.
14. Отриманні всі необхідні згоди (чоловіка чи дружини, дітей, осіб, які зареєстровані у квартирі) на здійснення операції купівлі – продажу.
15. У квартирі не було самовільного перепланування та переоснащення.
16. Перевірено сплату комунальних платежів, зокрема за електроенергію, газ, воду, телефон.
17. Я впевнений, що після підписання договору комплектація квартири не зміниться, з неї не вивезуть сантехніку, двері і інші речі, які є необхідними атрибутами об’єктами нерухомості.
18. Я впевнений, що попередні власники квартири квартири випишуться (будуть зняті я з реєстраційного обліку) і звільнять квартиру в передбачені терміни.
Фахівці радять перед здійсненням фінансової операції та підписанням договору купівлі-продажу нерухомості здійснити перевірки обраного вами об’єкта принаймні за перерахованими вище пунктами.
Покупець, який вирішив взяти на себе відповідальність і оформити купівлю нерухомості самостійно, може скористатися наведеним списком питань, як планом до дій, який йому необхідно обов’язково самому чи за допомоги сторони, яка продає виконати.

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha