Поради

Купуємо квартиру: план до дій

Всім відомо, що при здійсненні купівлі-продажу нерухомості найбільше ризикує саме покупець, адже він сплачує за покупку готівкою, яку в разі виникнення спору повернути важко. Тому подбати про свою безпеку потрібно заздалегідь.
Передусім, потрібно переконатися, що маєте справу з дійсним власником і правовстановлюючими документами саме на ту квартиру, яку ви обрали і прагнете придбати.
Вам слід відповісти на кілька питань:
1. Я отримав форму №3 і знаю про всіх, хто був будь-коли зареєстрованим у квартирі, яку я купую (продаю), та причини їх виписки.
2. Я знаю всю історію квартиру (хто, коли і на підставі яких документів був власником) і перевірив законність усіх переходів прав власності.
3. За всю історію об’єкта не утискалися права осіб, які вибули на службу в армію, місця позбавлення волі, будинки-інтернати, тривалі відрядження, у суміжні області та держави.
4. Я перевірив, чи мало місце видання дублікатів правовстановлюючих документів на квартиру.
5. Я перевірив, наявність (відсутність) арештів на квартиру, у тому числі вже знятих.
Друзья, между прочим, советую посетить одесский онлайн ресурс, изготовителей вывесок. Ребята делают вывески очень профессионально и красиво! Да и цены вполне приличные!
6. Я точно знаю, яким чином, у якому порядку і на яких умовах виконуються розрахунки за квартиру.
7. Я знаю, які податки і у якому розмірі слід сплачувати, і знаю, як уникнути чи скоротити ті, які виникнуть за результатами купівлі (продажу).
8. Паспорти усіх осіб, які беруть участь у операції, дійсні та наявні у момент завершення.
9. Я впевнений, що даю задаток за квартиру тій особі, за яку вона себе видає, яка має право розпоряджатися об’єктом нерухомості і яка не зникне з грошима відразу ж по їх отриманні у невідомому напрямку.
10. Мешканці і власники квартири не знаходились і не знаходяться на обліку в психоневрологічному або наркологічному диспансерах.
11. Я перевірив і переконаний у справжності всіх документів, які зібрані і використовувалися у попередніх операціях.

One Comment

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha