Поради

Дітям – все найкраще

В давні часи продавець-торговець старовинних товарів оточував навколо свого молодого учня впродовж початкових семи-восьми місяців науки та переймання досвіду лише найбільш дорогими та цінними мистецькими творами, аби учень подивився на них, та міг у подальшому житті завжди легко відрізняти підробку від справжнього дорогоцінного антикваріату.
Використовуйте цей метод виховання і до своїх дітей – він дуже ефективний.
Наче на чистому аркуші паперу, на мозку дитини відіб’ється істинне мистецтво і залишатиметься там назавжди. Дитина буде підсвідомо відмовлятися сприймати несправжню річ, коли подорослішає.
Але, якщо у голові дитини спогади про підробку, вона не відчуватиме мистецтва справжнього. . Звісно, буває справді не так легко оцінити де підробка, а де справжній оригінал. Сформувавши естетичні рамки смаків свого малюка, батьки мають не забувати довіряти своїм уподобанням і керуватися чудовими та цікавими творами мистецтва, які любителі цінували віками. НЕ слід давати дитині лише книжки з примітивними малюнками, начебто вона не зрозуміє більш складної мови живопису. Якщо батьки цінують Матісса і Пікасо, вони, безумовно можуть показати ці художні твори малюкові. Можливо тато з мамою люблять класичну музику, наприклад Моцарт або Бетховен – тоді хай дитина частіше слухає цих класиків. Коли в мозку дитини буде сформуватися стереотип непідробного мистецтва – він буде основою для оцінки та аналізу творів мистецтва в подальшому дорослому житті.
Цікаво, чи купують люди зараз твори мистецтва через Интернет магазин Арма? Я знаю, що в інтернет магазині Арма можна купити котли, колонки, кондиціонери, водонагрівачі, конвектори, радіатори, фільтри. Напевно атикваріату немає на arma-lux.com.ua, проте можете глянути самі – перейшовши на сайти, або відвідавши магазин в Києві.
Сьогодні батьки сварять дітей через те, що їх нічого не цікавить, окрім поп-музики. Але на що ще можна очікувати від підлітків, якщо з раннього дитинства вони, як правило, чують тільки таку музику? Зрозуміло, вони вже не здатні сприймати та розуміти більш складні музичні твори: певні штампи сформовані у свідомості та пізно привчати малюка до чогось інакшого.
Сила впливу музика та живопису, цих двох видів мистецтва, котрі формують естетичний смак, залежить від раннього виховання. Як що буде в дитинстві закладений міцний та надійний фундамент – то це дуже полегшить дитині все подальше життя. Допомога батьків має бути своєчасною. Тож і батькам не завадило б постійно розвивати свої смаки та загальний культурний рівень.

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha