Поради

В нашому саді буде порядок!

Ну бачу, бачу! Хочете! Хочете поговорити про обробку місця на дачі (саду) для відпочинку! Сьогодні буде ділитися думками і досвідом (знайденим в інтернеті) для облаштування куточка відпочинку. Адже погодьтеся, дуже хочеться, аби він був привабливим та затишним. Якщо все гарно зробити, то там буде місце і для гамака, і для мангала, і для простого столу зі стільцями.
Де ж краще зробити зону для релаксу? Краще, якщо ви облаштуєте місце не з північної, а з південної сторони. Тоді після дощів (які у нас бувають часто) місцина наша буде краще і швидше висихати. Ще наш «райський куточок» можна облаштувати дахом, і він спасатиме (рятуватиме – називайте як хочете, але справді буде краще) від пекельного літнього сонця!
Аби файно нам було (точніше вам та вашим друзям і близьким) обсадіть зону відпочинку з усім сторін (крім південної сторони) чагарниками (живоплотом). Стіна із зелені буде захищати вас від сонця, вітру, злих і не добрих очей. Щоб кущі виглядали пристойно необхідно підібрати квітучо-зелені сорти, я б навіть сказав квітучо-пахучо-цвітучі (або жасмин, бузок тощо). Якщо ви бажаєте мати з вашого живоплоту смачні ягоди, почадіть барбарис чи горобину, виноградну лозу або порічки. Збоку створіть невелику водойму або ж цвітучу клубму.
Давайте немного поговорим о детской одежде, которую можно заказать онлайн через интернет. В магазинах, которые расположены в наших города цены в принципе завышены, ведь одежа сохраняется на складах, а это – дополнительная плата. Но если вы хотите купить качественную детскую одежду в интернете, вы можете воспользоваться сайтом bazaropt. Оптовые цены на детскую одежду вас порадуют. Итак, вернемся к делам садовым!
Навіщо вам ті набридливі стіни? Установіть опори зі сталі, натягніть на них тканину/капронку і посадіть біля його основи рослини. Наприклад виноград посадіть. Листя винограду гарно виглядають, мають червоно-брунатний відтінок. Можете посадити виткі троянди, теж чудово дивиться. Щоб захистити рослину від сонця, встановіть пляжну парасолю або тент звичайний закріпіть.
А оригінальні садові меблі можна змайструвати власноруч. Наприклад, основою для столу послугує залізний низ від старої швацької машинки. Треба буде добре відчистити або покрити лаком чи фарбою металу. Стіл (саму стільницю) необхідно робити з міцного матеріалу, який не буде псуватися під дією навколишніх чинників. Для стільців основу підберіть з металевих ніжок від старих табуретів. На сидіння покладіть поролон довільної форми (напевне, краще-таки квадратної), обтягніть – виглядає гарно!

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha