Поради

Як зберегти дитячу посмішку

Існує хибне міркування – як батьків так і деяких лікарів, – що зуби молочні зуби не варто лікувати, адже вони самі рано чи пізно випадуть. Але ж доки уражений зовнішніми факторами молочний зуб буде перебувати у роті , він, як збудник хронічної інфекції спровокує алергію та захворювання внутрішніх органів, котрі можуть виникнути в малої дитини, коли зуби вже почнуть випадати або випадуть.
Вже давно відомо всім, хороші зуби показують рівень здоров’я людини, його загальний стан. Між станом зубів і загальним станом організму існує надзвичайно тісний зв’язок. Нездалі (так казала колись моя бабця) та хворобливі зуби провокують захворювання суглобів, нирок, серцево-судинної системи та нервової системи. Перепадає і травному тракту.
Крім ретельного догляду, зуби вимагають відповідного харчування. Найперше, необхідно виключити з раціону солодощі. Малюки до чотирьох-п’яти років взагалі не повинні знати про цукерки.У них тверді тканини зуба ще слабо мінералізовані, тому дуже вразливі до тих кислот, які утворюються внаслідок розпаду вуглеводів.
Особливо небезпечні карамелі, вони категорично дітям заборонені. Якщо вуглеводи шоколаду швидко розкладаються і їх можна нейтралізувати, то цукор карамелі розчиняється довго і агресивне середовище тривалий час залишається в порожнині рота, руйнуючи зуби.
Дитина повинна вживати тверду їжу – моркву, сухофрукти, яблука. Ці продукти не тільки механічно очищають зуби від нальоту вони, до того ж, здійснюють суттєве навантаження на жувальний апарат, який повинен розвиватися.
Лікарі-стоматологи радять зменшити в раціоні кількість картоплі, макаронів та більше вживати різних каш, овочевих рагу, бобових.
А ще потрібно правильно чистити зуби. Вся процедура повинна тривати не менше ніж 3 хв. Тільки тоді можна сказати, що зуби почищені. Бо за цей час відбувається не тільки механічне очищення, а й процес лікування речовинами, що містяться у пасті.
Між іншим, якщо займаєтесь ремонтом, або влаштуванням труб, можете детальніше здесь прочитати про продукцію, яка продається в інтернеті. Можливо знайдете щось цікаве!

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha