Інше

Фарбування пензелем

Останнім часом для фарбування використовують валики або фарборозпилювачі, але в домашніх умовах вже ж таки частіше пензлик. Для того, щоб поверхня вийшла рівною, без смуг, фахівці радять наступне.
Великий пензель спочатку треба підготувати до роботи – розім’яти пальцями.
Для фарбування використовують плоскі та круглі пензелі. Розмір круглих вибирають залежно від поверхі чи предмета, який фарбують, а також від густоти лакофарбових матеріалів.
Фарбу наносять рівномірно, спочатку в одному напрямі, потім перпендикулярно до нього, поки всю поверхню не буде рівномірно пофарбовано. Останні рухи пензлем на горизонтальних поверхнях виконують уздовж довгих боків, на вертикальних – зверху вниз, якщо фарбують дерев’яні поверхні, то в напрямі річних шарів деревини.
Якщо фарба на оліфі, останній шар розгладжують легкими рухами пензля у перпендикулярному напрямі. Для розгладжування найкраще взяти волосяний пензлик.
Якщо фарбують складну рельєфну поверхню з різними заглибленнями, треба пам’ятати, що в них не повинно бути занадто багато фарби, бо вона стікатиме, “зморщуватиме” поверхню і погано сохнутиме.
Щоб отримати рівну поверхню, під час фарбування використовують самоклеючу стрічку, яку наклеюють на лінію, нанесену на поверхню за допомогою лінійки або шнура.Ви можете скористатися порадами із сайта-партнера http://x-prod.ru. Він не має відношення до фарбування, але про продукти знає все!

Анекдот дня:

Вимоги роботодавців:
– Досвід роботи від 50 років.
– Ви повинні перемогти дракона.
– Ненормований робочий день.
– Наявність прав на керування вертольотом.
– Вміння програмувати на всіх можливих мовах.
– Знання мови суахілі не нижче рівня uppеr intеrmеdiаtе.
– Розширення клієнтської бази на 100500 чоловік в день.
– Знання основ термоядерного синтезу.
– Досвід в організації концертів Павла Зіброва в Горлівці.
– Впевнене використання телекінезу в рамках компетенції.
– Велика концентрація мідіхлоріанів в крові.
– Наявність золотої або срібної медалі в одній з олімпійських ігор.
– Наявність власної бази клієнтів.
– Наявність нобелівської премії з фізики, як плюс.

Ми пропонуємо:
– Стілець, чай.
– Комфортабельний офіс в будівлі закинутої психіатричної лікарні навпроти цвинтара.

One Comment
  1. “Ящо фарба на оліфі, останній шар розгладжують легкими рухами пензля у перпендикулярному напрямі. Для розгладжування найкраще взяти волосяний пензлик.”

    Фарба на оліфі? А чому розгладжують не важкими рухами пензлика та й у паралельному напрямі? Звідки така інформація? Ніхто не підскаже? Найкраще взяти волоссяний пензлик… Ага, з волосся коня або дівчини, яка сидить в класі перед тобою (яка теж по суті кобила).

    “Якщо фарбують складну рельєфну поверхню з різними заглибленнями, треба пам’ятати, що в них не повинно бути занадто багато фарби, бо вона стікатиме, “зморщуватиме” поверхню і погано сохнутиме.”

    А чому? ну звідки така інформація? Може навпаки має бути дуууже багато краски тої? Куди вона стікатиме? Взяли пенликом витерли і всі дал… професура бляха, звідки ви пишете ті статті?

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha