офлайн

Майдан в Єревані

На мою думку майдан в Єревані (столиця Вірменії) відбутися не може, незважаючи на акції протесту, які вже колихають головне місто Вірменії 3 дні і силовий розгін мирних протестувальників міліцією, зокрема підрозділом спеціального призначення “ОМОН”. Нагадаю, що протести відбуваються через підняття вірменською владою тарифів на електроенергію. За словами самих вірмен, підняття зовсім не обґрунтоване.
Сценарій у Вірменії доволі схожий на київський. Мирний мітинг проти дії влади, далі нічний розгін студентів. На ранок у Києві після розгону зібралися тисячі й тисячі людей. Що буде в Єревані? Чи вийдуть люди заступитися за жорстоко побитих і затриманих протестувальників… Побачимо. Моя особиста думка – ні, не вийдуть.
Хоч у вірмен і гаряча кров, але вважаю цю націю наївною і щирою. Що ж тут поганого, спитаєте ви? Абсолютно нічого поганого в цьому немає. Але ця наївність жителям Вірменії вилізе боком. Є у вірмен і переваги: вони здатні об’єднуватися заради вирішення проблеми. Це у всіх кавказьких народів таке помічається. Згадати навіть останній потом у Грузії, де люди об’єдналися і побороли стихію.
Якщо ж змоделювати що Майдан у Єревані все-таки відбудеться приблизно аналогічним сценарієм як в Україні, то думаю можна буде спостерігати важкий період для Вірменії. Зокрема якщо в Україні, сусід, який встромив ніж у спину була Росія (анексувавши Кримський півострів), то у вірмен почнеться серйозна перепалка з мусульманським Азербайджаном. Цілком можливо, що азербайджанці, які вважають своєю територією Нагірний Карабах (Вірменія) анексують його. Про підтримку Росії в адресу азербайджанців не варто сумніватися. Останнім часом політичні стосунки Росії і Вірменії охололи.
тут Будемо сподіватися, що народ в Вірменії переможе владу і буде правда на тій землі. Але без жертв! Головне, щоб без жертв… Погодьтеся, вірмени заслужили на достойне життя без диктатури, без обдирання, без злиднів!

One Comment
  1. Майдан в Євревані закінчився, так і не апочавшись. Політичний режим діючого Президент вірменії зберіг свою владу, та не допустив захоплення влади опозицією, не допустив кровопролиття, і не пішов на поступки в сфері енергетики. 3 пунки – які можна вважати висновком тих подій в Єревані. Добре то, чи зле – покаже час. Звичайно мені, як українцю, хотілося б щоб вірмени зробили вдало революцію та скинули ту зажирнілу проросійську владу. Ну але в Україні теж революції поступово були: Україна без кучми, Помаранчева революція, Євромайдан. З кожною революцією хвиля ставала все більшою і більшою. В Вірменії то ж перша така акція протесту. Ще все вийде в цих гарячокровних хлопців!

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha