Інше

Відпочинок в Україні літом – Кароліно Бугаз

Літко прийшло… Сонце, спека, напівголі дівчата. Все тішить око крім одного – ми вкотре застрягли на балконі, вже який рік поспіль нас висушує гарячий асфальт… Годі вже терпіти це міське пекло, варто поїхати на море! Так як “Крим наш” наразі зовсім таки не наш, можна поїхати в Одесу. Точніше на південь Одеської області, так як в Одесі дуже брудне море… Імхо звичайно, але то є так.
Рекомендую звернути увагу на поселення Кароліно Бугаз. Направду, я ще там ніколи не був, але планую поїхати в серпні цього року.
Кароліно Бугаз це для любителів спокійного відпочинку, без галасу і зайвих шумів. Як то кажуть “сімейний відпочинок”. Хто бажає більш молодіжний спосіб проведення днів на морі (а точніше ночей) вам скоріш за все більше сподобається Затока. Містечко, де дискотека на дискотеці.

кароліно бугаз пляж
кароліно бугаз пляж


Якщо не маєте можливості поїхати на море, можете зіграти в гру у квест-кімнаті увлекательное приключение для вас, в Харкові для містян та гостей міста!

В Кароліно Бугаз можна добратися з Одеси. Їздить маршрутка з 7-00 з Привозу. Кожні 10 хв, точно по графіку. Ціни на марштруки треба уточнювати станом на 2015 рік. Можливо в коментарях хтось підскаже. Остання маршрутка їде 21-20 (з Одеси в Кароліно Бугаз). Відстань між містами 50 кілометрів, тому дорога не займе багато часу. А так, як ви будете їхати попри море – час взагалі пролетить дооосить швидко!
В Кароліно Бугаз дуже багато пансіонатів, готелів, санаторіїв і просто будинків, які здаються в оренду. Ціни від 80 до 300 грн за людину на добу. Досить нормально, скажу я вам.
Декілька відгуків про Кароліно Бугаз для вас (стягнуто з інтернету):

Ездили на майские праздники очень понравилось. Зеленая территория, рыбки в пруду, бассейн, беседки.

В пансионате постоянно есть эл.энергия
Везде в основном есть проблемы с водой
В пансионате Роза ветров постоянно есть вода и горячая вода круглосуточно без ограничений
Построили большую кухню-веранду с газовыми плитами
Везде чисто кругом зеленая травка и цветы
За детей не беспокоишься гуляют самостоятельно территория закрыта
Вообщем, если есть вода и свет – хозяйка ХОРОШАЯ!

Да нужно идти 20 минут до пляжа, но все остальное рядом кафе магазины рынок Универсам
Движение-это здоровье
Вода горячая круглосуточно без ограничений
WiFi в каждом номере
Удобства в номерах
ГЛАВНОЕ на сегодняшний день- ДЕШЕВО!

Відгуки в принципі не дуже негативні, тому можна спробувати! Хто відпочивав в Кароліно Бугаз залишайте свої коментарі під заміткою, а я вже опишу свої враження нової статтею на блог приблизно в кінці серпня!

One Comment

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha