Інше

Мотоблок чи мінітрактор?

опис трактор прикольний
трактор прикольний

В багатьох людей, які займаються господаркою на сьогоднішній день виникає питання, що взяти мінітрактор чи мотоблок? Наприклад, якщо територія складає до 30 соток землі, то ясне діло, що можна обіцятися мотоблоком. З тих покращих, то можна взяти мотоблок зубр дизель та онлайн замовити. Ну а якщо земля складає 10-15 Га. Там-то мотоблока мало буде! На мінітрактор брати на малу кількість землі не доцільно. Хіба що планується розширення. Ну знову ж таки, варто доообре поудмати, бо ціна мінітрактора значно вища.
Дехто купує мотоблок (наприклад Зубр, дизельний) і трактор типу МТЗ. Можна купити і мотоблок китайський, але тут як вгадаєш.
Дивують люди, які рекомендують орати поле 30-40 Га мотоблоком! Ви ходили по такому полю? Працювали на ньому? Там потрібно лише потужний трактор! Інакше – не вийде ніяк!
Україна велика країна, тут не одна кліматична зона і робити вибір можна лише з врахуванням конкретних умов та планів по власній реалізації
До вибору сільськогосподарської техніки варто підходити дуже детально – так само, як і до вибору особистого автомобіля. Визначіться – для чого? Як і для особистого траспорту: є велосипед, є малолітражні автомобілі, є мопеди/скутери, є мотоцикли, авто середнього класу, джипи, грузові машини і так далі. Ви обмежені своїми коштами і підстроюєтесь під це. Кошти і плани – все.
Покладіться на свою власну інтуїцію. Вивчіть характеристики цієї техніки. Вони мають співпасти з вашими планами, з вашими фінансовими можливостями. Пам’ятайте, що трактор середнього класу – дороге задоволення.
Тому купуйте мотоблок і не пожалкуєте. Пропозицій в інтернеті є досить багато: онлайн-магазини, б/у-шні дошки оголошень, стаціонарні магазини і таке інше! Шукайте, купуйте, прцюйте, отримуйте плоди своєї праці!

One Comment
  1. Розповім трохи про свій тракторець. А розповідати є про що. Купив я мотоблок Зубр, на дизелі. Говорячи відверто, і від душі – це казка, а не машина! Абол навпаки мотоблок Зубр – це Машина з великої букви. він в мене безперебійно бореться з роботою вже сезони зо два, і ні разу не підводив. В сусіда китайське гуано – ламається через день! Купуйте мотоблок Зубр і не пожалієте!

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha