Ігри, Львів

Пейнтбол у Львові

пейнтбол львів Декілька років назад мене важко було відірвати від Counter-Strike. Ця гра захопила своєю фізикою, стратегією та командним духом. Ми часто ввечері збиралися з друзями на вибраному серері та годинами грали в “кантру”. І все здавалося чудово, але долаючи чергову карту dust чи inferno я розумів, що бігаю лише віртуально, все моє тіло було згорблене над монітором, очі беземоційно кліпали, слідкуючи за цією “війною”…
І ось нарешті і до мене дійшла новина, що можна зіграти Counter-Strike “наживо”! Як ви зрозуміли, це я про пейнтбол у Львові. Виявляється пейнтбол – це гра, яка дуже наближена до реальних бойових дій. Відмінності: замість справжніх куль – тут воно з фарбою, а замість крові в “бійця” залишаються лише синяки (якщо у вас влучать з близької відстані – відчуєте сильну біль!).
Ще минулого літа захотів зіграти у пейнтбол, та ніяк не вдавалося зібратися з друзями. То канікули і всі роз’їхалися на відпочинок, то сесія, то погода заважає, то ще щось… Загалом вважаю, що у Львові у де зіграти пейнтбол (звичайно пропорція к-ть клубів/якість і ціна гри – не є ідеально, та все ж!). Тому закликаю всіх відриватися від роботи, брати маркери в руки (зброя для пейнтболу) і гайда воювати! 🙂

З Вікіпедії:

дешевий клуб по пейнтболу у Львові

Пейнтбол (англ. Paintball — кулька з фарбою) — командна гра з застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів), яка стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються при ударі по мішені, фарбуючи її.

Існують два різновиди пейнтболу: спортивний пейнтбол та тактичний пейнтбол.

За своєю манерою гра імітує швидкоплинні вогневі контакти на обмеженому просторі. Ігри проводяться на лісових або відкритих полях, у приміщеннях, із природними або штучними перешкодами й укриттями. Розрізняють пейнтбол як вид відпочинку – для всіх бажаючих; як спосіб тренування – для охоронців, поліцейських або спецназу; і як спорт – для турнірних команд.

3 Comments
  1. Ніколи не доводилось грати у пейнтбол, хоча від мене це задоволення знаходиться в 500 метрах )
    Треба спробувати коли небудь

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha