Інтернет, Інше, Львів

LSMC 2011

lviv social media camp Подія великого інтернет-масштабу знову завітає до Львова. Після листопадового iCampLviv (до речі, в той день у Львові випав перший сніг 😉 ), ми маємо змогу відвідати Lviv Social Media Camp. Ця інтернет зустріч не повинна залишити байдужими інтернет-маркетологів, власників компаній, стартапщиків, розробників додатків для соціальних мереж, представників ЗМІ, блогерів і багато-багато інших людей, які бажають вдосконалюватися чи розвивати свій інтернет бізнес.

Подія відбудеться в суботу, 19 лютого, в приміщенні Українського Католицького університету (Хуторівка, 35, біля продуктового “Шувару”). Усі, хто вважають себе причетним до розвитку уанету, мають обов’язково прийняти участь в конференції (під час публікації посту залишалося 131 вільне місце)!

Серед доповідачів зокрема будуть Петро Нек, Ярослав Федорак, Леся Оробець, Олег Тягнибок. Повну програму конференції, останні новини, та власне саму реєстрацію можна знайти на сайті LSMC. До зустрічі на кемпі! 😉

пс: Хеш-тег події в твіттері: #uasmcamp

4 Comments
  1. Я так і не зрозумів, яка тематика форуму? Які теми будуть висвітлюватись?

  2. @ELECTRIC
    Хороше місце для проведення. От тільки з обідом буде проблема, якщо не замовляти його у організаторів. На ICampLviv довго шукав, де б то перекусити, так і не знайшов нічого путнього 🙁
    @Богдан
    Буде декілька потоків так секцій, зокрема “Social Media Marketing”,“BlogCamp і журналістика”, “SMM для бізнесу”, “Розробка під соц. мережі” та інше. Кожний обирає під свій смак.

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha