офлайн

Босоніжки з шкарпетками

Сьогодні хотів би поговорити про сандалі, точніше навіть не про саме взуття, а про його носіння зі шкарпетками. Не знаю як вам, а мене нервує, коли люди одягають босоніжки під шкарпетки. Бо – со – ніж – ки – навіть саме взуття натякає нам на те, що воно літнє, і вдягається на “босу ногу”.  Але ні блін, треба натягнути сині/білі/сірі/чорні носки по коліна, бо ми любимо ходити як скаути.
Літом без шкарпеток жарко, а коли людина під босоніжки носки натягне – то це взагалі смішно… Таке враження, що людина не слідкує за своїми ногами і соромиться їх!

сандали с носками

Багатьом дівчатам (якщо не всім 😉 ) подобається, коли хлопці не соромляться показувати відкриті ноги.
А ще я бачив що до шльопанців одягають шкарпетки – це взагалі вбивство…
Люди добрі, слідкуйте за собою та менше соромтесь в цьому житті… було б за що 😉

8 Comments
 1. Гм, “…люди одягають босоніжки під шкарпетки…” а я думав що то шкарпетки вбирають під босоніжки, а не навпаки…

 2. Я інколи одягаю шкарпетки, інколи ні, але частіше одягаю – бо не люблю, коли на ногах повно пилюки і нога стає чорною.

 3. А я рекомендую не вдягати, не буде мороки прати шкарпетки. Так – тупо помив ноги і все good.

 4. Андрій
  І все таки, яке ставлення до цього? 🙂
  yAnTar
  Ноги миються, шкарпетки перуться 😉
  Toss
  Лише через це?)

 5. ооооо… це срата тема – босоніжки зі шкарпетками 🙂 не розумію, чому люди шкарпетки одягають – де ж елементарна логіка з розумінням слова. навряд чи просто так босоніжки назвали саме БОСОніжками (ну, можливо, деякі люди виводять значення не від слова “босий”, а від слова “бос”? 🙂 хехе 🙂 )

 6. :)) Це, що ти, Sid , з цим згоден, це понятно)))
  Мій коментар, правда, припізнілий, та все ж… Проблема якась надумана, дитяча. Це ще посперечатися можна в кого комплекси : хто вдягає ті шкарпетки , чи хто не вдягає. В нашій країні до одягу є якесь особливе хворобливе відношення і з цим, мабуть, нічого не зробиш уже. По ідеї, людина повинна одягатись так, як їй зручно і якщо її одяг чистий і акуратний, то кому яке має бути діло до її вибору. Ну хіба ні? Акщо якомусь Мар’яну начхати від якого слова пішла назва його взуття, але йому таки зручніше ходити в шкарпетках, то мені яке до цього має бути діло. Пам’ятаю часи, коли неприпустимо дико було одягнути футболку з коротким рукавом поверх футболки з довгим. А потім вийшов серіал Беверлі Хілз і так одягатися стало круто. Комплексами ми таки обсіли, панове, комплексами. Жили б дійсно і вільній країні, то не переймалися б такими заморочками. А то, розумієш, як фляшок з під пива поналишати на дитячих майданчиках, то це нікого не дивує, а як серед білого дня влітку постелитися на обідню перерву на найближчому газончику, так тут уже не всі вдома.

 7. Пройшло 5ть років і в Києві завдяки Ромкові Голубовському і його фейсбук-друзям пройшов марш людей які одягають шкарпетки під сандалі! Віва друзі! :)))

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha