Цікаве

Найнепривабливіші усмішки Голлівуду (ФОТО)


Улюбленець багатьох тинейджерів, Денієл Редкліфф ось вже декілька років виступає в ролі юного чарівника Гарі Поттера, заробивши на цьому терені немало мільйонів доларів. Проте, видно, навіть його агенти не наважуються натякнути юному акторові, що пора б витратити якусь частину цих мільйонів на банальне вибілювання зубів від жовтого нальоту.


В порівнянні з жовтою усмішкою Редкліффа-Поттера усмішка рок-принцесиАвріл Лавин прямо-таки сяє білизною. Зате у співачки інша проблема – дуже помітні викривлені вперед середні зуби – справжні вампірські ікла.

 

Широка усмішка Майка Тайсона начебто покликана продемонструвати, що Майк, по суті, добрий і хороший хлопець. Проте враження псує відсутність деяких зубів – прямо чудуєшся – і чим він кусав чужі вуха. Гнітюче враження доповнює “золота фікса”.

 

Для того, щоб виправити свою усмішку, британській співачці Емі Уайнхаус довелося б витратити чималу частину гонорарів, і без того не дуже великих завдяки тому, що Уайнхаус частіше перебуває в реабілітаційних клініках, ніж виступає на сцені.

 

Як Тому Крузу вдається привернути маси такою усмішкою – залишається загадкою. Ясно лише, що Тому варто було згаяти час і гроші на дужки – для виправлення “природної кривизни”.

 

Красуні Хіларі Дафф варто посміхатися скромніше – фірмова голлівудська усмішка демонструє всім охочим її зуби крупного калібру.

 

Обеззброююча усмішка Джулії Робертс говорить, що її господині нічого приховувати – і навіть в роті. Багатодітна матуся тримає свої зуби в бездоганному стані.

 

Чого не скажеш про Мадонну – на п’ятому десятку усмішка поп-діви світиться міжзубними проміжками.

 

Звання “гіршої усмішки Голлівуду” по праву отримав би Стів Баскемі, який після довгих років акторської кар’єри подався в режисери. Причиною його нескінченних ролей другого плану могла стати і усмішка, в якій присутнє все, – і жовтий наліт, і криві зуби.

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha