Гроші

Кінець sape.ru

конец сапеНе секрет, що більшість веб-майстрів заробляють на своїх сайтах завдяки сапі. Хтось має декілька білих проектів, і задовольняється кількома сотнями гривень в місяць. А хтось створює спеціальні сайти (сателіти) під ту ж сапу, і отримує кілька сотень, а то й тисяч доларів. В результаті, і перші і другі задоволені. Так було й зі мною, у мене є декілька сайтів, тримаю їх на сапі, прибуток (якщо це можна так назвати) мене влаштовував. Але поступово він почав подати, і приблизно за два місяці впав в два рази… Невже таке тільки у мене? Я поюзав гугл, знайшов, що в людей схожі ситуації. Sape.ru не є вже такою надійною і стабільною, як наприклад рік назад. Кінець монополії?

Як би там не було, я залишаюся при думці, що сапа – не для блогів. На ній вигідно продавати лінки з варезників, форумів, різних порталів, але ніяк не з блогів. Блог має монетиузватись іншим способом – продаж баннерів чи постових.

Для прикладу в сапі з цього блога я отримував 4 грн/день, а з продажу постових 15-30 (залежно скільки лінків в статті). Цього достатньо, щоб покрити витрати за хостинг, домени, інтернет, сходити з друзями в кіно чи на футбол. Або ж взагалі не знімати цих грошей, а почекати декілька місяців і купити цінну річ, напр. новий мобільний телефон, тощо. Раніше, я домовлявся з оптимізаторами напряму, брав пакет із 10, 50, 100 постових, і поступово їх розміщував у своїх замітках. Це вигідно, коли є постійні замовники, адже тоді робота йде безперервно. Один з мінусів – більшість оптимізаторів хочуть розміщувати лінки по оптовій ціні. Цей спосіб мені подобався, та я вирішив піти далі.

Я вирішив знайти біржу постових, в якій йде великий оборот оптимізаторів, яка надійна та дозволяє заробляти веб-майстру великі гроші. Спочатку я освоював блогун, якби я не пробував знайти в ньому позитивні моменти – не зміг. Блогун – “важкий” сайт, на якому я не зміг заробити. В інтернеті непогано себе рекомендує rotapost.ru, проте я відав перевагу іншій біржі, про яку хочу сьогодні поговорити.

Не буде великим секретом, якщо я скажу, що вирішив написати статтю, щоб набрати рефералів. Але повірте, я б ніколи не радив того, чим сам не задоволений.

Біржа постових GoGetLinks виникла доволі нещодавно. Її розробники – автори Miralinks, російський сервіс по розміщенню платних статей. Що найбільше сподобалось в GoGetLinks, так це цінова політика. За верхній постовий мого блогу беруть 3-4$, нижній понад 2$. Взагалі рекомендую продавати лише нижні постові, по 2 в кожній статті. Для себе я вибір зробив однозначно, пишучи замітки на блог (що я і так роблю як блогер 🙂 ), я отримую непогані гроші)). Пройти модерацію в GGL доволі складно, беруть сайт, якому більше 6-ти місяців, ТИЦ > 0. Блог має виглядати пристойно, не бути закинутим, на ньому повинні бути унікальні статті і тд (стандартний світлий блог для людей). Приймають як російськомовні так і україномовні сайти – це тішить)).

У GGL ви можете розміщати:
1. Постовий (лінк на новій або вже існуючій статті вашого блогу)
2. Замітка (декілька речень про сайт замовника в кінці замітки, включаючи його лінк)
3. Картинка-лінк (Яндекс перестав рахувати такі картинки посиланнями, думаю цю функцію скоро відключать)

Що я отримаю, якщо ви зареєструєтесь по моєму посиланню: 20% від комісії, вони вираховуються з гаманця адміністрації GGL, ви на цьому ніяк не втратите.
Що отримаєте ви: ну по-перше ви віддячите мені за статтю та інформацію про сервіс, адже якщо він вам не сподобається, можна піти в любий момент)) по-друге я буду допомагати вам порадами та досвідом робити з цією системою.

І наостанок постовий від GoGetLinks: Кожній солідній фірмі важливо знати про пожарный минимум для предприятий , це зекономить не лише ваш час, але й гроші!

10 Comments
 1. Вже більше трьох місяців з ними працюю, приносить чи не найбільше грошей

 2. А гроші (себто рублі) вже виводили звідти? Проблем не було. Яку мінімальну суму можна вивести?

 3. через тиждень настане момент коли я зможу вивести свої перші гроші з ГГЛ. Поки сабж мені подобається, особливо можливість розміщувати картинки-лінки.

 4. @indragop з виводом грошей проблем не було?
  @virua забув додати: аби блогери не знімали постові, виводити можна лише через 3 місяці після першого розміщення постового. Знайомі знімали, жодних проблем не виникає 🙂
  @Пашко Погодься, чим далі, тим більше створюється систем, аналогічних сапі, і люди переходять на них – хоча б частково. Так звана “монополія” sape.ru триватиме ще не довго, імхо 😉
  @Fanta шкода, що Яндекс має трабли з тими картинками 🙁

 5. Сервіс GoGetLinks розчаровує. Він “висить” навіть частіше, ніж Сапе. Дуже незручно десятки раз оновлювати сторінку, бо “Сайт временно недоступен по техническим причинам. Попробуйте обновить страницу или зайти чуть позже”.

 6. У мене лише вчора з’явилась ситуація з зависанням сайту. І то вона не така критична. Думаю це скоро минеться)

 7. sape.ru мне кажется конец не когда не прийдёт! Я уже слышу несколько лет:”Прийдёт конец, прийдёт конец” но что-то он не как недойдёт!

Leave a Comment

Before you submit form:
Human test by Not Captcha